Dnešné

Dobrý deň vykonávame,obklady,dlazby,omietky (stukove,sadrove)zamkove dlažby,kanalizacie,zateplovanie R.D a menších obiektov,malovanie,buracie prace,oporne muri,betonaze, atď aj jedno dnove prace ... viac info »
Ut, aug 22, 2017
Bazos.sk
Dobrý den mam28rokou hľadám prácu ako arandzerka alebo ako foto modelka alebo ponúknuté iné presov a blízke okolie ... viac info »
Ut, aug 22, 2017
Bazos.sk
Denná reštaurácia Fabrika v Prešove hľadá posilu do tímu na polovičný úväzok alebo na dohodu o vykonaní práce. Korektné ohodnotenie, super kolektív. ... viac info »
Ut, aug 22, 2017
Bazos.sk
ponukam pracu pre farmaceuta aj absolventa farmaceutickej fakulty v novootvorenej lekarni v hanusovciach nad toplou nastup mozny hned ... viac info »
Ut, aug 22, 2017
Bazos.sk
Administratívna pracovníčka, referentka stavebnín. Oddelenie príjmu a fakturácie stavebných materiálov: - príjem tovaru - fakturácia - spracovanie objednávok - príprava firemných podkladov a uzatváranie obch. zmlúv - evidencia a kategorizácia ... viac info »
Ut, aug 22, 2017
Bazos.sk
Náplň práce: Vedenie dodávkového vozidla Preprava tovaru medzi zákazníkmi Plachtová dodávka s plnou výbavou( r.v.2016-2017), nezávislým topením, klimatizáciou, spálňovou nadstavbou Zodpovednosť: za náklad, prepravné doklady, dodržiavanie času a ... viac info »
Ut, aug 22, 2017
Bazos.sk
Hľadám ľudí na roznos letákov. Len seriózny záujem! Prevažne východné Slovensko. mzda: 25-30e deň ... viac info »
Ut, aug 22, 2017
Bazos.sk
Požiadavky: Zámočník - Znalosť čítania výkresovej dokumentácie - Znalosť zvárania Z – M1 - Znalosť drážkovania a rezania kyslíkom D – G2 ... viac info »
Ut, aug 22, 2017
Bazos.sk
Dobry deň, hľadám si pracú ako eletrikar v zahraničí, mam vyhlášku 21,22.....pracujem len 1 rok(prax1rok)ako eletrikar, som mladý šikovný, spoľahlivý, len nie samostatný...momentalne živnostník...ak by ste o niečom vedeli kontaktujte ma na t.č 09491 ... viac info »
Ut, aug 22, 2017
Bazos.sk
Pizza Borsalino príjme kuchára- pizziara(nemusí byť vyučený keď ma hygienické minimum.) Robí sa na smeny. Naplň práce je príprava surovín a pečenie pizze. Plat 4€ / hod v čistom + odmeny + priplatky za sviatky. Ponúkame serióznu prácu v perspektívnej ... viac info »
Ut, aug 22, 2017
Bazos.sk
Hladam spolahlivych elektrikarov ( najlepsie partia 2 az 4 ) na elektromontazne prace a pomocne montazne prace v Presove ... viac info »
Ut, aug 22, 2017
Bazos.sk
Hľadam stavebne prace ručne omietky hrube ťenkovrstve,fasady,obklady,dlažby,sadrokarton y,šalovanie,murovanie domou od zakladu,rekonštrukcie starych domou ceny dohodou ... viac info »
Ut, aug 22, 2017
Bazos.sk
Príjmeme 2.ČAŠNÍČKY NA TPP do zabehnuteho podniku...v blízkosti PO.PRAX.NUTNA!Nastup a plat dohodou.Praca je kratky/dlhy týždeň a prac doba od 14:00/22:00. ... viac info »
Ut, aug 22, 2017
Bazos.sk
Ponúkam prácu vodiča na dodávke do 3,5t v medzinárodnej autodoprave. - dobré ohodnotenie - dodržiavanie výplatných termínov Prosím reagujte len reálni záujemcovia, ktorí vedia o akú prácu sa jedná, po dohode možnosť ihneď nastúpiť. Profesný ži ... viac info »
Ut, aug 22, 2017
Bazos.sk
Robia sa u nás vstupné testy.Práca pozostáva s kontroly a ukladania plastov, poprípade ich orezávanie. Plat 95 Kč/h v čistom. Turnusová práca 12 h., možnosť aj 8 hodinový pracovný čas. Záloha 1000 Kč po prvom odpracovanom týždni. ZADARMO UBYTOVANIE, ... viac info »
Ut, aug 22, 2017
Bazos.sk
Hľadáme do tímu revízneho technika na vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok plynových zariadení. Pre technika máme zabezpečených cca 100 revízií PZ mesačne. Podmienky: Platné oprávnenie B,f,g,h Vlastné motorové vozidlo Bezúhonnosť ... viac info »
Ut, aug 22, 2017
Bazos.sk
Prijmeme skusenu upratovačku do reštaurácie s chutou pracovať.nastup možný ihneď. ... viac info »
Ut, aug 22, 2017
Bazos.sk
Hľadám si prácun na 4 až 6 hodín alebo podľa dohody. Upratovanie alebo rozvoz. Nehľadám ziadny marketing!!! citát :" Nič, čo by stálo za to, som nerobil náhodou. Vždy za tým bola poctivá práca." THOMAS ALVA EDISON ... viac info »
Ut, aug 22, 2017
Bazos.sk
-trvalý pracovný pomer -stále trasy SK,CZ -voľné víkendy -pridelené sólo plachta do 12t Pre viacej informácií volajte tel.nižšie. ... viac info »
Ut, aug 22, 2017
Bazos.sk

Staršie

Prijmem vodiča - kuriéra na rozvoz a zvoz zásielok na trase Košice - Veľké Kapušany. Požiadavky: Prax výhodou zodpovednosť, flexibilita, dobrá orientácia. Dobré platové podmienky.životopis prosím zaslať na radoslavmeluch@gmail.com ... viac info »
Po, aug 21, 2017
Bazos.sk
Pozdravujem.Hľadám prácu v zahraničí s nástupom cca v strede oktobra.Som 26 ročný,nekonfliktný,poriadku milovný,fyzický zdatný chalan .Mám vodičák sk.B a najazdené cca 200 tis km.Mám otvorené remeslú živnosť-Kamenárstvo.Práce sa nebojím a rád sa učím ... viac info »
Po, aug 21, 2017
Bazos.sk
Hľadáme šikovného kuchára do prevádzky,ktorá sa bude otvárať v druhej polovici septembra. Zameriavať sa budeme na denné menu a hlavne večerné špeciality ako steaky, kolená, rebrá, hamburgery. Ak chceš doplniť náš tím prosím pošli svoj životopis na ... viac info »
Po, aug 21, 2017
Bazos.sk
Príjmem zváračov CO2,na zváranie rámov pre obytné kontajnéry(6eur/hod),montážnikov obytných kontajnérov(4eur/hod)a upratovačky na upratovanie obytných kontajnérov(3,5eur/hod)ubytovanie hradené,3týždnove turnusi, 12hod. smeny.Ostatné info na tel. 0903 ... viac info »
Po, aug 21, 2017
Bazos.sk
Príjmeme do nášho týmu výroby reklám GRAFIKA / corel, photoshop, ai / nič zložité, príprava grafických podkladou pre tlač na stroji, obluha stroja, olepy áut, výroba REKLÁM :)Nutnosť vedieť corel a photoshop. Ideálne mať vodičský preukaz. Plat dohod ... viac info »
Po, aug 21, 2017
Bazos.sk
revízny technik ponúka elektrikárske práce každého druhu. Byty, domy, rekonštrukcie, nové inštalácie... . +kamery, satelity, alarmy, internet... . www.filipino.sk 0948 043363 ... viac info »
Po, aug 21, 2017
Bazos.sk
Jednoduché elektrikárske práce pre kompletizáciu produktov dennej potreby. Hodinová sadzba od 4€ do 7€. Práca na živnosť, dohodu alebo pracovnú zmluvu. Flexibilný pracovný čas, práca aj nadčas a víkendy, možnosť dobrého zárobku. Volať v pracovné ... viac info »
Po, aug 21, 2017
Bazos.sk
Prijmem vodiča-kuriéra do kuriérskej firmy z Prešova, len s praxou ... viac info »
Po, aug 21, 2017
Bazos.sk
Prijmeme vodiča MKD na TPP, vodičský preukaz C+E,KKV jazdí sa vnútroštatka, víkendy volné, vodič má pridelené vlastné vozidlo MAN TGL súpravu do 12t. Pre viac info ma neváhajte kontaktovať ... viac info »
Po, aug 21, 2017
Bazos.sk
Dobrý deň týmto spôsobom si hľadám prácu na TPP v Prešove a okolí. Mám 26 rokov. Skončenú Obchodnú akadémiu. Som pracovitý,zodpovedný a cieľavedomý. Mám prax vo viacero oboroch (hoteliérstvo,administratíva,rozvoz tovaru..) Nehľadám prácu ako finančný ... viac info »
Po, aug 21, 2017
Bazos.sk
Súkromná firma príjme do pracovného pomeru murárov od septembra na práce po východnom slovensku, práca aj v zime. ... viac info »
Po, aug 21, 2017
Bazos.sk

 

Reklamný priestor